Strobe Ultra Power 1 Kanal 20 Amper


Fiyatı: 4.000 TL + KDV

Ludre Strobe
Akım Ayarlı Strobe
Led Aydınlatma Sürücüsü
Led Driver

Özellikler    
0-10 A Akım Ayarı
20 ms Standart Kesme Süresi
20 µs -15ms Çıkış Genişliği
24-40 V AC Besleme
30-54 V DC Besleme
3,3-32 V DC Trigger
0-50 Hz Tetikleme Frekansı
6-36 V Çıkış Voltaj

Uzunluk - 15,0 cm
Genişlik - 11,2 cm
Yükseklik - 5,1 cm


Endüstriyel led aydınlatmaları sürmek amacıyla müşterilerimizin hizmetine sunulan tek kanallı strobe cihazı, kesintili kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Akım ayarı, standart ve hassas olmak üzere 2 şekilde yapılabilmektedir. 10 Ampere kadar tüm led aydınlatmaları sürebilen “Ludre Led Aydınlatma Sürücüsü”nde besleme hem AC hem de DC yapılabilmektedir.

Yetenekler Ve Özellikler

0-10 A Akım Ayarı
20 ms Standart Kesme Süresi
20 µs -15ms Çıkış Genişliği
24-40 V AC Besleme
30-54 V DC Besleme
3,3-32 V DC Trigger
0-50 Hz Tetikleme Frekansı
6-36 V Çıkış Voltaj
Cihazın Çalışması

Strobe 1 Ch 10 Amp cihazının çalışması için gerekli bağlantı şeması pdf dosyasında gösterilmiştir. Belirtilen minimum, nominal ve maksimum aralıklar göz önünde bulundurularak, uygun gerilim ve akım değerleri ile strobe çalıştırılır. Cihaza enerji verildiğinde gösterge panelinde ilk olarak sadece yeşil led yanmakta olup, cihaz enerji altında olduğu sürece yeşil led sönmemektedir. Cihaz trigger girişlerinden tetiklendikten sonra kesime gidene kadar (20 ms) çıkış verir. 20 ms sonra kesime gider ve çıkış kesilir. Cihaz çıkış verdiği sürece kırmızı led yanmakta olup kesime gittikten sonra yeşile dönmektedir.

Strobe Çıkış Akımının Standart Ve Hassas Ayarı

Strobe 1 Ch 10 Amp led aydınlatma sürücüsü, 0-10 Amper arasında çıkış akımı üretmektedir. Buna ek olarak cihaz üzerinde görülen +10 Amp ve +1 Amp olan, çıkış akımının ayarlandığı 3,5 mm çapındaki iki deliğe sahiptir. İstenilen değerdeki çıkış akımının, standart ve hassas ayarı bu iki delikten tornavida yardımıyla yapılmaktadır. Çıkış akımının standart ayarı sol tarafta +10 Amp yazan delikten, ince ayarı ise sağ tarafta yer alan +1 Amp yazılı delikten yapılmaktadır.

Uygulama alanları


Yapay Görme (machine vision)
Görüntü İşleme (image processing)
Endüstriyel Led Aydınlatma Sürücü
Strobe (Strop) Nedir?

Strobe veya led aydınlatma sürücüsü olarak tanımlanan bu cihaz, düzensiz veya düzenli ışık flaşları üretmek için kullanılan bir cihazdır. Çeşitli aydınlatma ledlerinin kontrolünü sağlar.