22 Şubat 2020 Cumartesi
Giriş   

Fiyat
480,00 TL + KDV
   
Ürün Ludre VTK RELAY4
Açıklama

Yüksek Hızlı 4 Kanal Röle Kartı

İçerik

1 adet VTK Relay4, 1 adet USB 2.0 kablo

Boyutlar Uzunluk   7,25 cm (2,85")
Genişlik   4,50 cm (1,77")
Yükseklik 2,20 cm (0,86")Driver
Örnek LabVIEW Yazılımları
Ürünün Bilgisayara Tanıtımı
 
                                                                                           
Açıklama

VTK Relay4 olarak satışa sunulan, 4 kanal, yüksek hızlı dijital ölçüm yapan kart, 10 örnek/saniye hızla veri toplayabilmektedir. Windows işletim sistemiyle uyumlu olan VTK Relay4 ürünü, LabVIEW yazılım dili ile uyumludur. VTK Relay4 ürününün bilgisayarla haberleşmesi USB ile gerçekleşmektedir. VTK Relay4, LabVIEW uyumluluğu olan, kütüphanesinde bulunan mevcut arayüzü sayesinde, verileri anlık olarak görüntüleyen ve istenildiği taktirde Microsoft Office ortamında kayıt altına alan yenilikçi bir üründür. VTK Relay4 ürünü, topladığı verileri görselleştirmenin yanında seçilen örnek sayısına göre verileri analiz eder ve raporlar.

VTK Relay4, eş zamanlı örnekleme ve simultaneous örnekleme yapabilir.

Röle uygulamalarında çoğunlukla harici güç girişi bulunmasına karşın VTK Relay4 ürünümüz harici güç gerektirmez. Doğrudan ve sadece USB bağlantı yoluyla haberleşir ve çalışır.

Uygulama Alanları

  • Motor Sürme Uygulaması
  • Valf Açma- Kapatma Uygulaması
  • Bariyer Açma - Kapatma Uygulaması
Veri Toplama Kartı (Data Acquisition Card) Nedir?

Veri toplama; sistematik bir şekilde kurulan, çalışılan değişkenler ile ilgili bilgi toplama, test ve ölçme işlemidir. Bu sayede, ilgili sorular yanıtlanıp sonuçları değerlendirebilir. Bir araya getirilen bilgiler ana noktaları toplamamıza yardımcı olur. Bütün veri toplama çalışmalarının amacı, daha sonra zengin veri analizine çevirecek olan kaliteli kanıtları yakalamak ve ortaya atılan sorulara inandırıcı ve güvenilir bir cevap oluşturulmasını sağlamaktır. Bu açıdan raporlama ve analiz çok önemlidir. Verilerin grafik halinde görselleştirilmesi ve kayıt edilmesi veri toplama yazılımları ile yapılabilir. Veri toplama ile ilgili bütün bu işlemleri yapan içinde yazılımı barındıran donanıma Veri Toplama Kartı denir. Literatürde Data Acquisition Card olarak geçmektedir.

Data Logger (Veri Kaydedici) Nedir?

Bir veri kaydedici, zaman içinde veya bir cihaz veya sensör ile veya harici cihaz ve sensörler aracılığıyla konumla ilgili verileri kaydeden elektronik bir cihazdır. Dijital işlemciye dayanıyorlardır.


  LUDRE TEST ÖLÇÜM VE KALİTE KONTROL YAZILIMLARI
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 6 No:624 34384 Şişli - İSTANBUL
Tel: +90 212 222 7689
www.ludre.com.tr

| | Tasarım @ ERDEN Bilgisayar
Valid XHTML and CSS