2 Aralık 2020 Çarşamba
Giriş   

Ludre VTK DI16K
Dijital Giriş Kartı
Galvanik İzole 8 Kanal 16 bit
16.000 örnek/saniye çıkış hızı

İçerik

  • VTK DI16K
  • USB 2.0 kablo
  • Kalite Kontrol Raporu
  • Ürün Hassasiyet Raporu
Boyutlar Uzunluk   7,25 cm
Genişlik   4,50 cm
Yükseklik 2,20 cm
Fiyat
672 TL + KDV


Driver
Örnek LabVIEW Yazılımları
Ürünün Bilgisayara Tanıtımı
 
     
Açıklama

VTK DI16K olarak satışa sunulan, 8 kanal, yüksek hızlı dijital ölçüm yapan kart, 16000 örnek/saniye hızla veri toplayabilmektedir. Windows işletim sistemiyle uyumlu olan VTK DI16K ürünü, LabVIEW yazılım dili ile uyumludur. VTK DI16K ürününün bilgisayarla haberleşmesi USB ile gerçekleşmektedir. VTK DI16K, LabVIEW uyumluluğu olan, kütüphanesinde bulunan mevcut arayüzü sayesinde, verileri anlık olarak görüntüleyen ve istenildiği taktirde Microsoft Office ortamında kayıt altına alan yenilikçi bir üründür. VTK DI16K ürünü, topladığı verileri görselleştirmenin yanında seçilen örnek sayısına göre verileri analiz eder ve raporlar.

Uygulama Alanları

  • Dijital Sinyal Uygulamaları
  • Datalogger

Veri Toplama Kartı (Data Acquisition Card) Nedir?

Veri toplama; sistematik bir şekilde kurulan, çalışılan değişkenler ile ilgili bilgi toplama, test ve ölçme işlemidir. Bu sayede, ilgili sorular yanıtlanıp sonuçları değerlendirebilir. Bir araya getirilen bilgiler ana noktaları toplamamıza yardımcı olur. Bütün veri toplama çalışmalarının amacı, daha sonra zengin veri analizine çevirecek olan kaliteli kanıtları yakalamak ve ortaya atılan sorulara inandırıcı ve güvenilir bir cevap oluşturulmasını sağlamaktır. Bu açıdan raporlama ve analiz çok önemlidir. Verilerin grafik halinde görselleştirilmesi ve kayıt edilmesi veri toplama yazılımları ile yapılabilir. Veri toplama ile ilgili bütün bu işlemleri yapan içinde yazılımı barındıran donanıma Veri Toplama Kartı denir. Literatürde Data Acquisition Card olarak geçmektedir.

Data Logger (Veri Kaydedici) Nedir?

Bir veri kaydedici, zaman içinde veya bir cihaz veya sensör ile veya harici cihaz ve sensörler aracılığıyla konumla ilgili verileri kaydeden elektronik bir cihazdır. Dijital işlemciye dayanıyorlardır.

     
LUDRE TEST ÖLÇÜM VE KALİTE KONTROL YAZILIMLARI
Dumlupınar Mahalesi, Pelin Sok. No:51 D16 Kadıköy - İSTANBUL
Tel: +90 216 519 0854
 www.ludre.com.tr

| | Tasarım @ ERDEN Bilgisayar
Valid XHTML and CSS