22 Şubat 2020 Cumartesi
Giriş   

Fiyat
 480,00 TL + KDV
   
Ürün Ludre VTK DI16K
Açıklama

Galvanik İzole Dijital Giriş Kartı 8 kanal, 16.000 örnek / saniye

İçerik

1 adet VTK DI16K + USB 2.0  kablo

Boyutlar Uzunluk   7,25 cm (2,85")
Genişlik   4,50 cm (1,77")
Yükseklik 2,20 cm (0,86")


Driver
Örnek LabVIEW Yazılımları
Ürünün Bilgisayara Tanıtımı
 
     
Açıklama

VTK DI16K olarak satışa sunulan, 8 kanal, yüksek hızlı dijital ölçüm yapan kart, 16000 örnek/saniye hızla veri toplayabilmektedir. Windows işletim sistemiyle uyumlu olan VTK DI16K ürünü, LabVIEW yazılım dili ile uyumludur. VTK DI16K ürününün bilgisayarla haberleşmesi USB ile gerçekleşmektedir. VTK DI16K, LabVIEW uyumluluğu olan, kütüphanesinde bulunan mevcut arayüzü sayesinde, verileri anlık olarak görüntüleyen ve istenildiği taktirde Microsoft Office ortamında kayıt altına alan yenilikçi bir üründür. VTK DI16K ürünü, topladığı verileri görselleştirmenin yanında seçilen örnek sayısına göre verileri analiz eder ve raporlar.

Birçok ürünümüz gibi Veri Toplama Kartlarımız da %100 yerli üretimdir.

Uygulama Alanları

  • Dijital Sinyal Uygulamaları
  • Datalogger

Veri Toplama Kartı (Data Acquisition Card) Nedir?

Veri toplama; sistematik bir şekilde kurulan, çalışılan değişkenler ile ilgili bilgi toplama, test ve ölçme işlemidir. Bu sayede, ilgili sorular yanıtlanıp sonuçları değerlendirebilir. Bir araya getirilen bilgiler ana noktaları toplamamıza yardımcı olur. Bütün veri toplama çalışmalarının amacı, daha sonra zengin veri analizine çevirecek olan kaliteli kanıtları yakalamak ve ortaya atılan sorulara inandırıcı ve güvenilir bir cevap oluşturulmasını sağlamaktır. Bu açıdan raporlama ve analiz çok önemlidir. Verilerin grafik halinde görselleştirilmesi ve kayıt edilmesi veri toplama yazılımları ile yapılabilir. Veri toplama ile ilgili bütün bu işlemleri yapan içinde yazılımı barındıran donanıma Veri Toplama Kartı denir. Literatürde Data Acquisition Card olarak geçmektedir.

Data Logger (Veri Kaydedici) Nedir?

Bir veri kaydedici, zaman içinde veya bir cihaz veya sensör ile veya harici cihaz ve sensörler aracılığıyla konumla ilgili verileri kaydeden elektronik bir cihazdır. Dijital işlemciye dayanıyorlardır.

  LUDRE TEST ÖLÇÜM VE KALİTE KONTROL YAZILIMLARI
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 6 No:624 34384 Şişli - İSTANBUL
Tel: +90 212 222 7689
www.ludre.com.tr

| | Tasarım @ ERDEN Bilgisayar
Valid XHTML and CSS